Zvaničnici

Predsednici

Dr Milenko Petrović 1937-1939
Dr Kosta Grgurov 1939-1940
Ivan Kristiforović 1940-1941
Dr Aleksandar Crevar, 1999-2001
Dr Saša Mešterović, 2001-2002
Radivoj Vukičević, 2002-2003
Branko Milešević, 2003-2004
Dr Dragoslav Vidović, 2004-2005
Milan Dozet, 2005-2006
Aleksandar Dimitrijević, 2006-2007
Veljko Suzić, 2007-2008
Branimir Mitrović, 2008-2009
Branko Vučković, 2009-2010
Srđan Aleksić, 2010-2011
Đorđe Cifra, incoming, preminuo 10. marta 2011.
Vojislav Miškov, 2011-2012
Aleksandar Stričević, 2012-2013
Mihajlo Zurković, 2013-2014
Mihajlo Nestorović, 2014-2015
Siniša Bodnarčuk, incoming, preminuo 10. avgusta 2015.
Ištvan Koso, 2015-2016
Liljana Sokolova, 2016-2017
Darko Sadžak, 2017-18
Zoran Ogrizović, 2018-19

Sekretari

Julije Miler 1937-1941
Branko Milešević, 1999-2000
Dr Saša Mešterović, 2000-2001
Veljko Suzić, 2001-2003
Milan Jovanović Jofke, 2003-2005
Mihajlo Zurković, 2005-2009
Veljko Suzić, 2009-2012
Zoran Ogrizović, 2012-2013
Liljana Sokolova, 2013-2016
Darko Sadžak, 2016-2017
Liljana Sokolova, 2017-2018
Rafael Juhas, 2018-19

Blagajnici

Josip Fratrić, 1998-1999
Branko Milešević, 1999-2000
Aleksandar Dimitrijević, 2000-2006
Branko Vučković, 2006-2009
Aleksandar Dimitrijević, 2009-2016
Veljko Suzić, 2016-2019

Ceremonijari

Aleksandar Dimitrijević
Srđan Aleksić
Đorđe Cifra

Izvršni sekretari

Viktorina Kerhani, 2007-2013

Funkcije u Distriktu

Veljko Suzić, 2003-2005 (Specijalni izaslanik Guvernera za RC Kula)
Radivoj Vukičević, 2007-2008 (asistent guvernera za RC Sombor, RC Kula)
Branimir Mitrović, 2009-2010 (Specijalni izaslanik Guvernera za RC NS Petrovaradin Fruška Gora)
Veljko Suzić, 2010-2013 (asistent guvernera za RC Sombor, RC Kula, RC Bačka Topola)
Veljko Suzić, 2013-2018 (asistent guvernera na funkciji)
Veljko Suzić, 2013-2014 (sekretar Distrikta)
Aleksandar Dimitrijević, 2013-2014 (ceremonijar Distrikta)
Liljana Sokolova, 2013-2014 (savetnik Guvernera za vodu i ekologiju, ICC Makedonija, PR komitet)
Saša Bošnjak, 2013-2014 (New Generation Chair)
Veljko Suzić, 2014-2015 (PDS, MWW komitet)
Veljko Suzić, 2015-2016 (RYLA chair, Project Documentation chair, MWW komitet)
Saša Bošnjak, 2016-2017 (ADG)
Veljko Suzić, 2017-2018 (W&S chair, District Audit comm. chair)